Hakkımızda

Babaannemizin toprağında, annemizin çeyizleriyle, en değerlimizin ismiyle... Villa Bade Otel’e ev sahipliği yapan biz baba-kız, bu köyde doğup yaşamlarının kalan kısmını da burada devam ettirmeye karar verenlerdeniz.

Yıllarca kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra kopamadığımız Alaçatı’mıza temelli dönüş yapıp biricik Dudu babaannemizin toprağında, annemizin sandık kokulu dantelleriyle ve dedesinin tek torunu, hepimizin en değerlisi biricik Bademizin ismiyle açtık otelimizi…

Odalarımızı özenle tek tek işledik. Ağaçlar, pamuklar, el yapımı makromeler kullandık. İstedik ki sadelik ve doğallık sadece dostane gülüşlerde, candan kucaklaşmalarda, şen sohbetlerimizde kalmasın, misafirlerimize odalarında da eşlik etsin…

Hizmetlerimiz

Villa Bade Alaçatı Otel'de, tatil deneyiminizi en üst noktaya taşımak için her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Kahvaltılıkları Birlikte Toplayalım

Otelimize 2 km uzaklıktaki üzüm bağımızda, hem ev şarapçılığı yapmakta hem de kahvaltıda tüketilen taptaze ürünleri yetiştirmekteyiz.

Mevsiminde yapılan hasatlara katılabilir, isterseniz sabah uyandığınızda mahsulleri dalından kendiniz toplayabilirsiniz.

Akşam Yemeğini Otelimizde Yiyebilirsiniz

Akşam yemeği menüsünü günlük olarak sabahtan belirliyor ve sizlere sunuyoruz.

Sabahtan bilgi vermeniz durumunda sizi Ege mutfağının en güzel lezzetleriyle buluşturuyoruz.

Transferlerinizi Biz Yapalım

İzmir il sınırına girdiğiniz andan itibaren neredeyseniz sizi gelip alabiliriz. Otelimizden ister plajlara, gece klüplerine, ister İzmir’e alışverişe, isterseniz Efes’e Şirince’ye götürebiliriz.

Tatilinizin sonunda havaalanına transferinizi gerçekleştirebiliriz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için önceden aramayı unutmayın.

Önce Tadın Sonra Alın

Sabah kahvaltısında sizlere sunduğumuz mevsiminde topladığımız meyvelerden hazırladığımız reçellerimizi, taptaze soslarımızı, kendi ürünümüz olan zeytin ve zeytinyağımızı evinize götürebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Misafirlerimizden Gelen

Yorumlar